LYCON to synonim najwyższej jakości i wyjątkowej precyzji w dziedzinie depilacji woskiem. Znane na całym świecie produkty marki, powstają wyłącznie z wyselekcjonowanych naturalnych składników, odznaczając się wysoką skutecznością i udowodnionym działaniem pielęgnacyjnym.

Wosk LYCON w bezpieczny, a co najważniejsze prawie bezbolesny sposób, pozwala pozbyć się zbędnych włosów.

Australijski system depilacyjny LYCON powstał w 1978 roku, kiedy to po wielu badaniach założycielka firmy Lydia Jordane stworzyła pierwszy preparat depilujący. Marka szybko zyskała uznanie klientów poszukujących nowoczesnych i profesjonalnych sposobów na depilację. Dziś, wosk LYCON wybierają profesjonaliści w 40 krajach na całym świecie postrzegając go, jako produkt najwyższej, jakości.

Produkty LYCON stanowią kombinację najwyższej jakości naturalnych żywic i pszczelego wosku. Podczas sesji wytwarzają niepowtarzalny zapach, dzięki czemu są również elementem zmysłowej aromaterapii. Doskonała jakość produktów w połączeniu z umiejętnościami profesjonalnego i wykwalifikowanego personelu czyni depilację woskiem wyjątkowym rytuałem pielęgnacyjnym i relaksacyjnym.