Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zastanawiasz się, gdzie się udać, aby poprawić swój wygląd i samopoczucie? Damy Ci 8 powodów, abyś wybrał właśnie nas:

1. Przytulne, estetyczne wnętrze i ciepła atmosfera zapewnia zmęczonym oraz zestresowanym klientom przyjemne odprężenie i relaks. Spokój, cisza, aromaterapia oraz przyjemna muzyka relaksacyjna...zasłużyłeś na to! W piękne, ciepłe, słoneczne dni możliwość relaksu po zabiegu na świeżym powietrzu - w ogrodzie pełnym kwiatów i zieleni przy pysznej herbatce.

2. Profesjonalna obsługa - w tej branży to podstawa, odbyłam wiele szkoleń i potwierdzają to certyfikaty. Poza tym nadal doskonalę swoje umiejętności, uczestniczę w targach branżowych by zaoferować Ci najwyższy poziom usług...ale to również Ci się należy.

3. Skuteczne kosmetyki - pracujmy na kosmetykach takich marek jak Jean d’Arcel, Mediderma, Christina, Lycon, Clarena. Ekskluzywne kosmetyki, na które w naszym gabinecie będzie Cię stać.

4. Bogata oferta zabiegów na twarz i ciało zagwarantuje Ci pełną satysfakcję oraz zapewni rozwiązanie dla każdego rodzaju skóry. Oferujemy szeroki wachlarz  zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych na twarz i ciało zarówno manualnych, jak i z wykorzystaniem wysokiej klasy aparatury.

5. Indywidualne podejście – jesteś dla nas wyjątkowy. Dlatego każdy zabieg poprzedza wywiad i diagnoza skóry, tak aby dobrać zabieg, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania i przyniesie jak najlepsze efekty.

6. Gwarancja pełnej higieny - zabiegi wykonujemy z najwyższą możliwą starannością i z zachowaniem wszystkich zasad higieny - używamy wyłącznie jednorazowych artykułów higienicznych, dokładnie przeprowadzamy dezynfekcję i sterylizację.

7. Otwartość na Twoje potrzeby – brakuje Ci czasu na wizytę w gabinecie? To żaden problem – dojedziemy do Ciebie. Wybierz tylko dowolny dla Ciebie termin i godzinę, umów się na zabieg, a my zapukamy do Twoich drzwi.


8. Kompleksowa opieka – pielęgnacja nie kończy się wraz z końcem zabiegu. Dlatego po zabiegu wyjaśnimy Ci jak dbać o skórę w domu, polecimy kosmetyki do stosowania w domu. Tak, aby uzyskać to co dla nas i dla Ciebie jest najważniejsze – EFEKT.

 

ZAPRASZAMY – CENTRUM KOSMETYKI OGRODY URODY

 

NASI PARTNERZY: