Nowość w naszym gabinecie – ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE ®

Zabieg idealny do pozbycia się cellulitu, ale również niesamowicie ujędrniający i wygładzający skórę, nawet u Pań wysportowanych i fit.

Żelazko antycellulitowe jest nowoczesnym urządzeniem kosmetycznym wykorzystującym unikatową technologię. Wyposażone jest w pompę VacuElectroColor wykorzystującą masaż próżniowy vacum, wspomaganą przez stymulację TENS i chromoterapię. Te 3 metody oddziaływują jednocześnie na mięśnie, skórę i układ limfatyczny zwiększając skuteczność zabiegu. Teraz w krótszym czasie uzyskasz znacznie lepsze efekty i zaoszczędzisz czas.

Wskazania do zabiegu: Zabiegi są szczególnie polecane osobom pragnącym ujędrnić swoje ciało i pozbyć się cellulitu oraz kobietom po ciąży, które chcą poprawić elastyczność skóry.

­

ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE ® rozbija twarde złogi cellulitu i efektywnie wygładza skórę, zapewniając wysoką skuteczność także w przypadku zimnej tkanki cellulitowej.

Efekty zabiegów:

- redukcja cellulitu – rozbicie twardych złogów cellulitu oraz tzw „cellulit wodny",
- wyszczuplanie i modelowanie sylwetki – stymulacja TENS przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnia mięśnie i polepsza ich kontur,
- ujędrnianie ramion, pośladków i brzucha,
- uniesienie pośladków,
- działanie drenażowe, pobudzenie przepływu limfy, detoksykacja, zmniejszenie opuchlizny,
- poprawa elastyczności i wygładzenie skóry,
- stymulacja syntezy kolagenu, cyrkulacji krwi i dotlenienia komórek.

ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCY GUAM®

Unikalny skład błota GUAM® sprawia, że błyskawicznie wyszczupla ono sylwetkę i redukuje cellulit, zapobiegając jednocześnie dalszemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej. Regularnie wykonywane zabiegi oczyszczają organizm ze szkodliwych toksyn, oraz poprawiają jego funkcjonowanie.

Jak działa zabieg?

Guam dzięki swojej unikatowej kompozycji działa wielokierunkowo:
•Zmikronizowane algi - powodują usuwanie zgromadzonych przez lata "tłuszczów" w obrębie bioder, brzucha, ud, pośladków.
•Oleje eteryczne - przyspieszają proces spalania nagromadzonych już "tłuszczów" i przeciwdziałają odkładaniu się "świeżych tłuszczów".
•Fitoekstrakty - pobudzają system limfatyczny, powodują usuwanie toksyn z organizmu i zmniejszają objętość komórek tłuszczowych.
•Peloidy morskie - poprzez silną remineralizację organizmu i jego odtoksycznienia powodują wzrost elastyczności i jędrności skóry.
•Body wrapping - powoduje głębokie wchłanianie koncentratu guam oraz tzw. drenaż limfatyczny.

Jak wygląda zabieg?

Okład z GUAM wykonuje się na wybranych partiach ciała, na przykład na brzuchu, udach, pośladkach. Aby wzmocnić przenikanie do skóry dobroczynnych minerałów ciało zostaje owinięte w specjalną folię. Zabieg GUAM wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn, łagodzi podrażnienia skóry oraz rozluźnia wszystkie mięśnie. Ponieważ podczas tego zabiegu ciepło wnika bardzo głęboko, jest doskonały dla tych pań, których organizm nadmiernie zatrzymuje wodę

Ilu zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?

Należy wykonać serię od 10 do 12 zabiegów. Zabiegi wykonywać najlepiej co drugi dzień lub według rekomendowanego planu zabiegowego GUAM.

Jakie zapewnia efekty?

Zabieg redukuje obwód talii, bioder, ud, pośladków, poprawia jędrność i elastyczność skóry, spłyca rozstępy i cellulit, odtruwa organizm ze szkodliwych toksyn, wspomaga leczenie wielu chorób: reumatyzm, bóle stawów, łuszczyca, bezsenność, regeneruje i odmładza organizm.

Skóra jest niezwykle napięta, wygładzona i doskonale nawilzona a cellulit jest mniej widoczny.

 

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

W zabiegu liposukcji ultradźwiękowej dochodzi do wykorzystania fali ultradźwiękowej o niskiej częstotliwości do rozbicia nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

Urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej posiada dwie głowice, jedną na wykorzystującą promieniowanie IR – podczerwień, w celu ogrzania partii ciała przed poddaniem jej fali ultradźwiękowej, co sprzyja upłynnieniu tkanki tłuszczowej i zwiększeniu wnikania fali ultradźwiękowej w głąb skóry. Przy zastosowaniu podczerwieni następuje głęboka penetracja skóry co sprzyja przyspieszeniu metabolizmu, zwiększeniu spalania kalorii, likwidacji cellulitu i w efekcie poprawie wyglądu skóry.

Druga głowica służy do zastosowania ultradźwięków na tkankę tłuszczową, wytworzona energia powoduje rozbicie komórek tłuszczowych, a uwolnione z nich tłuszcze (wolne kwasy tłuszczowe i glicerol) są transportowane przez układ krwionośny i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii.

Połączenie tych dwóch bodźców sprawia, że efekty zabiegu są bardzo widoczne, a sam zabieg jest alternatywą dla interwencji chirurgicznych, jest on całkiem bezinwazyjny. Terapia ultradźwiękowa pozwala na wykonanie delikatnego masażu w głębi tkanek, który pobudza krążenie i przepływ limfy oraz lokalną przemianę materii jak również usprawnia wymianę komórkową, dzięki czemu organizm lepiej przyswaja związki odżywcze i pozbywa się szkodliwych produktów przemiany materii. Ultradźwięki poprzez efekt termiczny działają znieczulająco i odprężają mięśnie. Poprawiają sprężystość tkanek zewnętrznych skóry. Zabiegi ultradźwiękami niskich częstotliwości skierowane są głównie na zmniejszenie komórek tłuszczowych i poprawienie stanu tkanki łącznej na udach, pośladkach i brzuchu. Szeroko stosowane są w walce z cellulitem - wygładzają grudki. Zabieg ultradźwiękami dobrze działa na skórę, a jednocześnie jest praktycznie nieodczuwalny dla pacjentki.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

Nadmiar tkanki tłuszczowej

Cellulit

Rozstępy

Skóra pozbawiona elastyczności

EFEKTY PO ZABIEGU:

Redukcja tkanki tłuszczowej w miejscu wykonania zabiegu

Zmniejszenie obwodu ciała

Wymodelowanie i wysmuklenie sylwetkiR

edukcja cellulitu

Przywrócenie krążenia w komórkach tłuszczowych

Podniesienie pośladków

Poprawa napięcia skóry

SERIA ZABIEGÓW:

Zabiegi wykonuje się z częstotliwością co 3,4-7 dni, w ilości minimum 5 do 10 zabiegów w serii. Idealnym rozwiązaniem jest łączenie 2 zabiegów na przemian – liposukcji ultradźwiękowej i endomasażu lub RF.

Na pełny efekt zabiegu trzeba czekać około miesiąca. Po tym czasie wszystkie zniszczone ultradźwiękami komórki tłuszczowe zostaną wyeliminowane z organizmu.

MASAŻ PRÓŻNIOWY

Masaż próżniowy to najlepsza metoda w dziedzinie trwałej redukcji cellulitu, poprawiająca ukrwienie i wygląd skóry. Połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem z jednoczesnym odciągnięciem fałdy skóry (zassanie) i rolowaniem ruchomymi rolkami. Taki specjalistyczny masaż polecany jest także do ujędrniania i modelowania ciała.

Masaż próżniowy to zabieg bezpieczny i bezbolesny. Nie niesie za sobą ryzyka powikłań, w odróżnieniu od inwazyjnych zabiegów na cellulit.

Dzięki wykorzystaniu próżni poprawia się krążenie krwi i limfy wewnątrz ciała. To z kolei powoduje ułatwione usuwanie toksyn z organizmu, a szczególnie z warstw skóry, gdzie się gromadzą, powodując cellulit.

Ten zabieg należy powtórzyć ok. 10 razy, aby uzyskał pełną skuteczność. Nie można go wykonywać częściej niż raz na dwa dni. Aby podtrzymać uzyskany efekt, zaleca się robić taki masaż co najmniej raz na miesiąc, aby redukcja cellulitu nie cofnęła się do stanu sprzed zabiegu. Można połączyć go z innymi metodami np. maski, liposukcja kawitacyjna dla lepszych i szybszych efektów.

Głównymi przeciwwskazaniami do zabiegu są żylaki i popękane naczynka w miejscu zabiegowym.

Zabiegi AROSHA

Przedstawiamy nowe modelujące, ujędrniające oraz walczące ze skórką pomarańczową zabiegi bandażowania AROSHA. Oryginalne produkty AROSHA oraz same zabiegi bandażowania przybyły do nas ze słonecznych Włoch. Zabiegi AROSHA przeznaczone są do zwalczania cellulitu, modelowania, ujędrniania zwiotczeń skóry, nawilżania, redukcji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.

Jak wygląda zabieg?...
Na początku zabiegu wykonamy suchy peeling w postaci szczotkowania ciała za pomocą specjalnej naturalnej szczotki. .
Następnie wybrane partie ciała zawijane są w nasączone aktywnymi składnikami jednorazowe bandaże. Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Bandaż nie uciska skóry, owinięcie w bandaż zapewnia jedynie "kontrolowaną kompresję".
Na koniec wykonywany jest 20 minutowy wyszczuplający masaż.

Promocyjna cena ponad godzinnego zabiegu to 130 zł (wybrane partie: całe nogi + pośladki, uda+pośladki+brzuch, ramiona).

Już po pierwszym zabiegu widoczna będzie różnica w stanie skóry, spektakularne efekty uzyskujemy po wykonaniu serii około 8 zabiegów