Zastanawiasz się nad wyborem trafionego prezentu? Pragniesz uszczęśliwić bliską osobę niebanalnym luksusowym i eleganckim prezentem?

Podaruj ukochanej osobie niezapomniane chwile relaksu...

 

Wybierz voucher upominkowy Ogrody Urody na najlepszy zabieg pielęgnacyjny wybrany specjalnie dla obdarowywanej osoby. Elegancki imienny kupon upominkowy będzie wspaniałym i niezapomnianym prezentem dla ukochanej osoby.

Aby ułatwić Państwu wybór stworzyliśmy 3 sprawdzone warianty bonów o różnej wartości:

  1. Bon srebrny (120zł)* – zawiera dobrany do potrzeb skóry zabieg pielęgnacyjny na twarz połączony z masażem twarzy i prezentem niespodzianką. Dzięki temu obdarowana osoba będzie czuła się odprężona i zadowolona ze swojego wyglądu.
  2. Bon złoty (200zł)* – w skład tego bonu wchodzi dobrany do potrzeb skóry zabieg pielęgnacyjny na twarz połączony z masażem twarzy, zestaw kosmetyków do pielęgnacji domowej i prezent niespodzianka. Dzięki temu obdarowana osoba będzie czuła się odprężona, poprawi kondycję skóry twarzy, będzie zadowolona ze swojego wyglądu, a dodatkowo wzmocni efekty zabiegu dzięki kosmetykom do pielęgnacji domowej.
  3. Bon platynowy (250zł)* – zawiera dobrany do potrzeb skóry zabieg pielęgnacyjny na twarz połączony z masażem twarzy oraz zabieg relaksujący na ciało składający się z peelingu całego ciała, masażu i maski. Dodatkowo prezent niespodzianka. Ten zestaw pozwoli całkowicie zrelaksować się obdarowanej osobie, będzie zadowolona z wyglądu skóry twarzy i ciała, jej samopoczucie będzie doskonałe.

    *na bonie wpisujemy tylko nazwę bonu bez podania jego wartości pieniężnej.

 

Mogą Państwo również opracować własny zestaw zabiegów lub wpisać tylko wartość bonu, którą osoba obdarowana  zrealizuje na wybrane przez siebie zabiegi.

Zamówienie online

Dla Państwa wygody możliwe jest zamówienie bonów bez wychodzenia z domu poprzez formularz kontaktowy. Wystarczy wpisać rodzaj bonu, jakie informacje mają być umieszczone na bonie (dla kogo?, od kogo?, z jakiej okazji?) i podanie adresu, na który wyślemy bon. Otrzymają Państwo e-maila zwrotnego z numerem konta i po uiszczeniu wpłaty bon zostanie wysłany na podany adres (do zamawiającego lub bezpośrednio do osoby obdarowanej).