DEPILACJA WOSKIEM LYCON

Gorąca nowość na rynku polskim!

 

Bezbolesna depilacja woskiem, którą pokochały dziesiątki gwiazd na całym świecie: Victoria Beckham, Beyonce, Kate Moss, Uma Thurman, Paris Hilton, Sienna Miller, Jennifer Lopez i wiele innych!

LYCON to australijskie, najbardziej ekskluzywne woski na świecie, które wyrywają włoski nawet o długości 1 mm! Wyjątkowa technika aplikacji w połączeniu z najwyższej klasy składnikami powodują, że wosk nie ciągnie skóry, a więc nie wywołuje zaczerwienienia i podrażnień, dzięki czemu depilacja jest prawie bezbolesna.

Woski Lycon mają też działanie kojące, a skóra po zabiegu jest jedwabiście gładka i miękka w dotyku. Dzięki zawartości olejków zapachowych zabieg staje się zmysłową aromaterapią.

Dlaczego gdy wypróbujesz depilacji Lycon nie wrócisz do innej?

Skuteczność i precyzja, usuwa włoski już te o długości 1mm!*Dla większości klientów bezbolesna!Szczególnie cenione przy depilacji typu Brazilian!Przyjemne doznania: jedwabista konsystencja, bogactwo kolorów i wrażeń zapachowych. Udowodnione działanie pielęgnacyjne.Różne typy wosków – indywidualny dobór stosownie do potrzeb klienta.

* Dla partii ciała, które depiluje się z użyciem pasków (większe partie typu łydki lub plecy) wymagana długość włosków to min. 2mm

UWAGA: klientki, które nigdy wcześniej nie wyrywały włosków woskiem, a szczególnie te, które dodatkowo goliły włosy maszynką, podczas pierwszych zabiegów mogą odczuwać ból. Jego natężenie zależne będzie od indywidualnego progu bólu i bedzie zmniejszać się podczas kolejnych depilacji.